Spotkanie z ojcem Anselmem Grün'em

Data: 05.02.2014

Autor: Jezus Team

Autor zdjęć: wiki.com

Ojciec Anselm Grün jest mnichem benedyktyńskim, którego zna prawie każdy zaangażowany chrześcijanin. Prowadzi kursy medytacje uwzgledniając psychoterapię, kontemplację i post. Jest autem wielu książek, które wydane w wielominilonym nakładzie są przewodnikami duchowymi wielu ludzi na całym świecie. 

Na przełomie lutego i marca odbędzie się spotkanie z wiernymi w Polsce, w Warszawie.

Program spotkania:

  • Piątek : 18.30 - 21.00.

Temat: „Spełnione życie w zakonie, spełnione życie w parafii. Służba innym a poczucie własnego szczęścia” - seminarium dla zakonnic, księży oraz osób szukających swojego powołania. Wykład oraz odpowiadanie na pytania z sali (koszt: 39 zł brutto)

  • Sobota, 9.00 -11.00.

Temat: „Jak być szczęśliwym człowiekiem” (koszt: 10 zł brutto)

  •  Sobota, 12.30 - 18.00.

Temat: „Szczęśliwi przełożeni, szczęśliwi podwładni - o tworzeniu dobrej atmosfery w organizacjach i przedsiębiorstwach” ( koszt: osoby indywidualne - 40 zł; firmy 77 zł brutto)

  • Niedziela: 9.00 - 12.00.

Temat: „W poszukiwaniu męża, w poszukiwaniu żony - jak być szczęśliwym singlem?” (koszt 42 zł brutto)Podczas seminariów ojciec Anselm będzie mówił na podstawie własnego doświadczenia i doświadczeń ludzi, którym pomagał. Podczas seminarium nr 3 („Szczęśliwi przełożeni”), poruszone zostaną m.in. następujące kwestie - co robić aby: aby przełożeni nie „dołowali’ podwładnych, aby przełożeni nie bali się, że podwładni zabiorą ich stanowisko, jak radzić sobie z przeciążeniem i stresem, aby podwładni ciągle nie narzekali, jak zachować równowagę pomiędzy postawą otwartości, a chronieniem samego siebie oraz pomiędzy dystansem wobec firmy i ludzi, a poświęceniem się dla nich, aby praca nie wpływała negatywnie na pracowników, jacy powinni być przełożeni i jak mogą nad sobą pracować.

Data: 28 lutego - 02 marca 2014

Miejsce: Klasztor Ojców Dominikanów na Służewcu, Warszawa ul. Dominikańska 2

Strona internetowa: http://www.anselmgrun.pl

Pozytywnie

facebook