Jaką moc ma jedna złotówka?

Data: 13.02.2014

Autor: Jezus Team

Autor zdjęć: internet

Złotówka. Jedna drobna, niepozorna moneta. W portfelu każdego z nas znaczy niewiele - wkońcu przyszło nam żyć w czasach, gdy za taki bilon można zakupić nieliczne produkty. Czasami nawet wartość czekoladowego batona lub dobrej bułki przewyższa cenę tego małego srebrnika. Jednak złotówka pomnożona przez tysiące dobrych serc jest potężną siłą.

Złotówka podarowana przez Ciebie może spowodować, że wspólnie uda nam się pomóc niewidomym dzieciom z Kibeho. Mamy możliwość ofiarowania im szansę rozwoju, wzmocnienia swojego poczucia wartości i udowodnienia zarówno sobie jak i społeczeństwu, że nie są niepotrzebne.

Wystarczy naprawdę niewiele. Zaledwie złotówka miesięcznie przekazana na cel uczniów z Kibeho pomnożona przez liczbę wspierających osób da sumę, która jest niezbędna do wyposażenia sali wielofunkcyjnej, na której dzieci będą mogły ćwiczyć zarówno swoje mięśnie jak i duszę. Na hali odbywać się będą zajęcia z wychowania fizycznego oraz wystawiane będą spektakle, przedstawienia taneczne - dzieci będą mogły prezentować swoje umiejętności przed szerszym audytorium. To z kolei ogromny krok w przód dla osób, które nie widzą a mogą poczuć się docenione.

Przekaż złotówkę a my ją pomnożymy

Więcej

Pozytywnie

facebook